Kupno samochodu używanego z pomocą specjalisty

Poradnik
Kupno samochodu używanego z pomocą specjalisty
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Czas oczekiwania na fabrycznie nowe samochody wydłużył się już do ponad roku. Alternatywą dla wielu osób stały się zatem auta używane. Rynek wtórny motoryzacji przechodzi swój rozkwit, a samo kupno samochodu z drugiej ręki jest jeszcze trudniejsze. Tak zwane perełki sprzedają się na pniu, a nabywca auta stoi przed wieloma dylematami — np. czy wybrany przez niego samochód jest wolny od wad. Na szczęście zakup samochodu może być szybszy, łatwiejszy i bezpieczniejszy, jeśli skorzystamy z pomocy profesjonalistów.

Kupno auta — kogo prosić o pomoc?

Kto najczęściej towarzyszy nam przy zakupie auta? Żona, dzieci, szwagier, sąsiad, zaprzyjaźniony mechanik. Taka pomoc jest nieoceniona, ale równie często niewystarczająca. Współczesne auta to bardzo skomplikowane konstrukcje naszpikowane elektroniką. Dokładne sprawdzenie samochody wymaga zatem nie tylko wiedzy, ale i specjalistycznych narzędzi wraz z oprogramowaniem. Jeśli rozważasz kupno samochodu, o pomoc możesz poprosić specjalistów z Carvago. To firma specjalizującą się w profesjonalnej pomocy kupującym auta używane. Specjaliści z Carvago wyręczają cię w całym procesie zakupu samochodu, przejmując na siebie wszystkie związane z tym rzeczy. Jakie?

Zleć zakup samochodu moto-specjalistom

Firmy takie jak Carvago dedykują swoje usługi osobom, mającym upatrzone auto i chcącym je kupić. Jednak z wielu względów tego nie robią. Powodem może być zbyt duża odległość od miejsca zamieszkania, obawa czy uda się dobrze sprawdzić auto lub brak wiedzy ja dopełnić formalności w urzędzie skarbowym. Ty nie musisz rezygnować ze swoich marzeń, jeśli znalazłeś auto, które ci się podoba. Współpraca z naszą firmą pozwala cieszyć ci się nim w ciągu kilku dni. Jak to działa? Wybierasz samochód, który chcesz kupić, a my go dokładnie sprawdzamy. Weryfikujemy historię bezwypadkowości, w czym pomaga nam np. ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny. Z naszą pomocą kupno używanego samochodu jest nie tylko szybsze i łatwiejsze, ale przede wszystkim bezpieczne. Zakup auta używanego nie przypomina już kupno kota w worku, ale świadomą decyzję popartą faktami i dowodami.

Bez czego nie dojdzie do zakupu samochodu?

W trosce o dobre pojęty interes naszych klientów, kupno samochodu nie odbędzie się, jeśli:

  • przy oględzinach samochodu ujawniono jego wady;
  • dowód rejestracyjny jest zniszczony;
  • dowód własności pojazdu nie został przedstawiony;
  • umowa sprzedaży samochodu ma być podpisana na osobę trzecią.

Towarzyszymy wam w całym procesie od zakupu samochodu, aż do odbioru dowodu rejestracyjnego i wydania kluczyków do auta.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*