Nieodpowiedzialne zachowanie kierującej. To mogła być tragedia!

Aktualności
Nieodpowiedzialne zachowanie kierującej. To mogła być tragedia!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Każdego roku ponad setka osób ginie na przejazdach kolejowych. Pomimo tego wciąż na ich terenie zdarzają się niebezpieczne zachowania. Blisko tragedii było, gdy niesamowicie nieodpowiedzialna zachowała się kierująca Skodą kobieta.

W ciągu roku na przejeździe osobowym może zginąć nawet setka osób, a statystyki są tutaj bezlitosne i mówią o tym, że aż 99% wypadków, które mają miejsce na przejazdach, to wina kierowców samochodów. Zachowanie kobiety na przejeździe w Warszawie pokazuje, czemu statystyka jest taka a nie inna. 

Kierująca Skodą kobieta zatrzymała się pomiędzy rogatkami, gdzie znajduje się przestrzeń, po której pociągi nie jeżdżą, wyciągnęła profesjonalny aparat i robiła zdjęcia przejeżdżającemu pociągowi, który wydawał sygnały dźwiękowe. W tym czasie podróżujące z nią dziewczynki w wieku około 9 i 12 lat biegały po torach, gdzie w tamtym momencie nie było żadnego pociągu. Zachowanie nie umknęło polskiej policji, która postanowiła „nagrodzić” to skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie mandatem karnym.

Zdj. główne: glompie/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*