Opel: nowy Grandland zaskakuje odważną stylistyką, cyfrowym kokpitem i najnowszą technologią

Opel: nowy Grandland zaskakuje odważną stylistyką, cyfrowym kokpitem i najnowszą technologią
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Niemiecka marka zaprezentowała najnowszego Grandlanda, czyli stylowy i sportowy model wyposażony w intuicyjne sterowanie i innowacyjne technologie. Na uwagę zasługuje przede wszystkim „Pure Panel”, który dostarcza zupełnie nieznanych doświadczeń w kokpicie.

Flagowy SUV niemieckiej marki może pochwalić się także zastosowaniem technologii asystenta i systemów wspomagających prowadzenie pojazdu, które dotychczas były zarezerwowane wyłącznie dla aut wpisujących się w segmenty premium. Na uwagę zasługuje między innymi system Night Vision, którego zadaniem jest wykrywanie pieszych i zwierząt w ciemnościach z odległości do 100 metrów!

Kolejnym ważnym usprawnieniem jest póładaptacyjny asystent jazdy autostradowej „Highway Integration Assist”, który utrzymuje Grandlanda pośrodku pasa ruchu i upewnia się, że samochód znajduje się w odpowiedniej odległości od poprzedzającego samochodu.

Grandlander to również kolejny krok w kierunku wprowadzenia strategii elektryfikacji. Nabywcy mocnej i bardzo oszczędnej hybrydy plug‑in mają do wyboru napęd na przód lub elektryczny napęd na wszystkie koła.

(Fot. materiały prasowe Opel)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*