Ranking lodówek samochodowych – zobacz nasze TOP 10!

Ranking lodówek samochodowych – zobacz nasze TOP 10!
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Lodówka samochodowa to świetny sposób na przechowanie napojów lub jedzenia podczas dłuższych wypadów. Jeżeli poszukujesz nowego sprzętu do swojego auta, sprawdź nasze TOP 10!

10. Ravanson CS 24S

Budżetowa propozycja dla osób, które na szybko potrzebują lodówki do przewozu produktów lubiących zimniejsze otoczenie. Nie jest zbyt pojemna i sprawdza się tylko do chłodzenia, lecz za naprawdę niską cenę otrzymujemy dość solidny sprzęt.

9. Sencor SCM 3224BL

Stylowy design, spora ilość komór, a także łatwość w przenoszeniu – oto atuty tej lodówki. Sprawdzi się ona idealnie do schłodzenia napojów oraz do przechowywania wrażliwych na ciepło rzeczy, gdyż z produktami mrożonymi może sobie nie poradzić. Do plusów warto również zapisać prostotę obsługi.

8. Dometic CX-28

Mocna, kompaktowa w kwestii gabarytów i uniwersalna lodówka. Można ją bez problemu postawić zarówno w pionie, jak i w poziomie. Patrząc jednak na cenę, pewne mankamenty wykończeniowe oraz wagę dochodzącą do aż 8 kilogramów, wydaje się ona być produktem skierowanym do osób, które poszukują mniej mobilnego sprzętu.

7. HB PC1030

Pojemna i oszczędna lodówka, mieszcząca się w klasie energetycznej A++. Jej użytkownicy cenią sobie cichą pracę oraz stabilną, niską temperaturę. Po raz kolejny jednak jest to produkt „tylko” do przewozu picia, kanapek czy chłodnych przekąsek.

6. Camry CR 8061

Kolejna lodówka w klasie energetycznej A++. Aż 45 litrów pojemności pozwala na spakowanie sporej liczby produktów. Cicha praca i osiąganie niskich temperatur to rzeczy, na które zwracają uwagę użytkownicy tej lodówki. Cena jednak może niektórych klientów lekko odstraszyć.

5. Optimum LD-0030

Oszczędna, lekka i całkiem pojemna lodówka. Ciekawą funkcją jest możliwość grzania, co czyni ze sprzętu marki Optimum przyzwoity produkt w przystępnej cenie. Lekkim minusem może być jej głośność, lecz przymykając oko na małe wady, wydaje się ona być ciekawym wyborem w stosunku cena/jakość.

4. Ravanson CS-33S Super

Sporą wagę rekompensuje dość ciekawym dodatkiem – możliwością transportowania jej na kółkach niczym walizkę. Cicha, z trybem grzania, pojemna, a co najważniejsze – dobrze chłodząca. Cena jest jednak dość wysoka, a niektóre osoby mają pewne problemy z połapaniem się w jej okablowaniu.

3. Teesa TSA5001

Chłodzenie produktów do 6 stopni Celsjusza, możliwość podgrzania ich do 65 stopni, cicha praca, jakościowe wykonanie oraz bardzo szybkie osiąganie pożądanej temperatury – to atuty wymieniane przez użytkowników tej lodówki. Patrząc na cenę, wydaje się ona bardzo dobrym wyborem.

2. Milla Home MTC600G

Kompaktowa i całkiem lekka lodówka, lecz ze sporą mocą drzemiącą w środku. Potrafi schłodzić produkty w środku o 15 stopni względem otoczenia lub podgrzać je do temperatury 65 stopni. Jej popularność i świetne recenzje zdecydowanie nie wzięły się znikąd – to jeden z najlepszych produktów w średniej półce cenowej.

1. Yeticool BX40

Najdroższa, lecz przy okazji najbardziej zaawansowana lodówka na liście. 39 litrów, możliwość mrożenia produktów do temperatury -20 stopni(!), a także opcja konfiguracji telefonem poprzez Bluetooth. Cichy, niezawodny i świetnie oceniany high-endowy sprzęt dla wymagających, za który trzeba jednak naprawdę sporo zapłacić.

Zdjęcie główne: unsplash.com/Dev Benjamin

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*