Uwaga na drodze. Kierowca Mercedesa przekroczył dozwoloną prędkość o 130 kilometrów na godzinę!

Uwaga na drodze. Kierowca Mercedesa przekroczył dozwoloną prędkość o 130 kilometrów na godzinę!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Gorzowscy policjanci z wydziału Speed odpowiedzialnego za walkę z piratami drogowymi może pochwalić się kolejnym sukcesem – zatrzymaniem kierowcy prowadzącego pojazd marki Mercedes, który poruszał się z przerażającą prędkością 181 km/h na terenie zabudowanym!

Jak przekazał podkom. Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim – Policjanci ruchu drogowego gorzowskiej komendy służbę pełnili na drodze wojewódzkiej numer 132. Funkcjonariusze wiedzą, że kierowcy pozwalają sobie tam na zbyt wiele. Dlatego regularnie odwiedzają je radiowozy grupy Speed. Policjanci ledwo rozpoczęli służbę, a już musieli reagować na kierowcę jadącego z nadmierną prędkością. Najbardziej zaskakujące były „wyczyny” 38-letniego kierowcy mercedesa, który w terenie zabudowanym jechał aż 181 kilometrów na godzinę w zimowych warunkach drogowych.

Apelujemy o szczególną ostrożność, zarówno w mieście, jak i poza nim. Nierzadko zdarza się, że kierowcy przeceniają swoje umiejętności i mają za nic prawo drogowe. Wbrew pozorom, najbardziej poszkodowani mogą zostać piesi i inni uczestnicy ruchu drogowego, ponieważ to oni znajdują się w bezpośrednim niebezpieczeństwie.

(Fot. Policja)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*