Wiemy, jak będzie wyglądać wnętrze nowej Skody Fabia!

Wiemy, jak będzie wyglądać wnętrze nowej Skody Fabia!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Światło dzienne ujrzały materiały przedstawiające wygląd wnętrza najnowszej produkcji czeskiej marki – Skody Fabii nowej generacji. Na podstawie oficjalnego szkicu projektowego wiemy, że nowa konstrukcja zaoferuje jeszcze większą przestrzeń użytkową i oszołomi właściciela świeżymi kolorami idealnie współgrającymi z koncepcją Fabii.

Nowe wymiary platformy stanowiącej fundament nowego modelu sprawią, że samochód będzie jeszcze bardziej dłuższy i szeroki niż poprzednik. Na uwagę zasługuje przede wszystkim zmodernizowana deska rozdzielcza z centralnym, wolnostojącym wyświetlaczem i kolorowymi ozdobnymi elementami wyposażenia. Co więcej, do Fabii IV trafią także nowo zaprojektowane chromowane klamk drzwi.

Niemniej jednak, rolę pierwszoplanową gra centralnie usytuowany wyświetlacz, który umożliwi łatwe i praktyczne sterowanie nowoczesnymi systemami Infotainment i nie tylko. Szkic projektowy ukazuje także konfigurowalny kokpit wirtulny, który stanie się jednym z kluczowych elementów nowego modelu.

(Fot. materiały prasowe Skoda)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*