Białystok. Jeszcze w tym roku kolejna edycja szkolenia pt. „Weekend Bezpiecznej Jazdy”!

Białystok. Jeszcze w tym roku kolejna edycja szkolenia pt. „Weekend Bezpiecznej Jazdy”!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jak poinformował Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku, osoby które niezakwalifikowały się na wiosenne szkolenie cieszące się nadzwyczaj dużym zainteresowaniem będą mogły skorzystać z kolejnego spotkania. Szkolenie odbędzie się w ciągu pierwszego tygodnia po wakacjach.

Organizatorzy szkolenia przeżyli niemały szok, gdy podczas wiosennego, trzeciego już z kolei spotkania, na placu manewrowym zebrała się horda chętnych do szlifowania umiejętności za kółkiem. Co ciekawe, rekrutacja na to wydarzenie zakończyła się w ciągu pierwszych trzech dni od jej rozpoczęcia, a lista rezerwowa była dłuższa niż lista osób zakwalifikowanych!

Dla miłosników jednośladów i czterech kółek przewidziano mnóstwo atrakcji. Pierwszego dnia odbyły się między innymi zajęcia teoretyczne i praktyyczne prowadzone przez egzaminatorów białostockiego WORD-u oraz znanego na Podlasu Instruktora jazdy motocyklem Leszka Rzońcę.

Następnie przyszedł czas na ćwiczenia na torze Wschodzący Białystock. Program obejmował między innymi naukę wychodzenia z poślizgu, hamowania z ominięciem przeszkody, zasady eko jazdy.

(Fot. Pixabay)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*