Dodatki do silników Diesel – poznaj preparaty od TEC 2000

Motostyle
Dodatki do silników Diesel – poznaj preparaty od TEC 2000
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Samochody z silnikami wysokoprężnymi są bardzo chętnie wybierane przez kierowców na całym świecie ze względu na ich liczne zalety. Wyróżniają się one niskim spalaniem, odpornością na uszkodzenia, długą żywotnością, a także dobrymi parametrami. Z drugiej strony wymagają regularnej pielęgnacji, ponieważ zaawansowane technicznie jednostki bez odpowiedniej ochrony narażone są na liczne awarie. Każdy kierowca powinien więc zadbać o swój samochód – najlepiej zrobić to korzystając dodatków do paliwa diesel od TEC 2000.

Dodatki do silników wysokoprężnych

Dodatki do silników diesel, pomagają kompleksowo zadbać o dobrą kondycję silnika wysokoprężnego. Każdy preparat z oferty TEC 2000 posiada inne właściwości i ma oddzielne zastosowanie. 

TEC 2000 Diesel Injector Cleaner to środek do czyszczenia wtrysków, który zapobiega blokowaniu się wtryskiwaczy dokładnie czyszcząc ich końcówki. Jego stosowanie pozwoli zachować dłuższą sprawność całego silnika.

Poprawę jakości środka smarnego i tankowanego paliwa zapewni Diesel System Cleaner. Ten uszlachetniacz dzięki swoim właściwościom doskonale konserwuje układ paliwowy pozbywając się z niego niechcianej wilgoci.

Jeżeli zależy Ci na ochronie wszystkich elementów układu dolotowego – kolektora, turbosprężarki, zaworów sterujących i gaźników, to sięgnij po Induction Cleaner. Środek ten zawiera silne środki czyszczące i smarujące, dzięki czemu cały układ będzie działał optymalnie.

Jak wyczyścić silnik wysokoprężny?

Najważniejsze, aby utrzymywać silnik Diesla w czystości, ponieważ nawet najmniejsze zanieczyszczenia mogą doprowadzić do uszkodzenia delikatnych komponentów. Jak utrzymać jednostkę napędową i pozostałe układy w doskonałym stanie? Korzystając z innowacyjnej płukanki TEC 2000 Engine Flush, która pozbędzie się zalegającego brudu, osadu, nagaru, sadzy, oraz resztek starego oleju nawet z najtrudniej dostępnych miejsc. Wystarczy Ci jedna puszka, aby poczuć różnicę – będziesz w szoku jak Twój samochód po szybkim płukaniu zwiększy osiągi i jak bardzo poprawi się komfort jazdy.

Sięgnij po płukankę TEC 2000 Engine Flush w przypadku gdy: 

  • zaobserwujesz, że silnik spala olej,
  • z wydechu wydobywać się będzie czarny dym,
  • odczuwasz spadek mocy silnika,
  • czuć znaczne obniżenie kompresji,
  • nie wiesz jak wcześniej użytkowane było auto,
  • olej silnikowy był używany znacznie dłużej niż powinien (więcej niż 15 tys. km)
  • samochód najczęściej pokonuje krótkie dystanse po mieście,
  • zauważysz zapieczone pierścienie,
  • słuchać stukanie w zaworach,

Powyższe sytuacje występują wynikają w większości przypadków z nadmiernego nagromadzenia zanieczyszczeń w silniku i nie muszą oznaczać żadnej awarii. Jeżeli jednak nie zareagujemy w porę może dojść do poważnych uszkodzeń, które wiązać się będą z wysokimi kosztami naprawy. Dlatego po pierwszym użyciu zalecamy regularne stosowanie naszego środka i profilaktyczne płukanie silnika przy każdej wymianie oleju Chcesz poznać bliżej ten preparat? Wszytki informacje odnośnie składu i jego wykorzystania znajdziesz na stronie https://tec2000.pl/produkt/engine-flush-plukanka-do-silnika/. Przekonaj się sam, dlaczego preparat ten jest tak często wybierany przez kierowców.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*