Praktyczne akcesoria do campera

Praktyczne akcesoria do campera
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Choć do sezonu urlopowego jeszcze daleko, każdy moment w roku jest dobry na to, by planować swoje wymarzone wakacje. Podróż camperem to w ostatnich latach bardzo modny sposób na wypoczynek. Korzystają z niego celebryci i influencerzy na całym świecie. Nic w tym dziwnego – urlop w camperze zapewnia pełną swobodę i elastyczność podczas planowania wczasów. Jest to też niepowtarzalna przygoda, którą będziesz wspominać przez lata. Podpowiadamy, jakie akcesoria przydadzą się podczas podróży camperem.   

Bagażnik rowerowy   

Wakacje w camperze to zazwyczaj pobyt na łonie natury, bliski kontakt z przyrodą i aktywny wypoczynek. Aby zapewnić sobie rozrywkę na czas urlopu, warto zabrać ze sobą rowery. Przewożenie jednośladu wewnątrz campera jest niebezpieczne i w razie wypadku może prowadzić do naprawdę bardzo poważnych konsekwencji. Bagażnik rowerowy, montowany na tyle kampera, to sposób na bezpieczne, legalne i stabilne przewożenie rowerów. Szczególnie przydatny będzie bagażnik opuszczany, który pozwala obniżyć jednoślad do poziomu ziemi, dzięki czemu nie musisz dźwigać roweru nad głowę, by zdjąć go z widełek. Na takim bagażniku można przewozić więcej niż jeden rower, jeśli tylko wybierzesz odpowiedni model. Odpowiednie zabezpieczenia sprawiają, że nawet podczas jazdy na wyboistej drodze, rowery nie spadną i nie zgubią się ani nie zniszczą.  

Markiza do campera   

Postój w podróży powinien być przede wszystkim wygodny i relaksujący. Odrobina prywatności na polu campingowym i osłona od palącego, letniego słońca, to konieczność na wakacjach w drodze. Markiza do campera marki THULE doskonale sprawdzi się przy większości pojazdów. Pozwala ona stworzyć nie tylko zadaszenie, lecz także zasłonić przód stanowiska, dzięki czemu nie tylko daje cień i ochłodę, lecz także zapewnia ochronę przed wzrokiem sąsiadów ze stanowiska obok. Jest wykonana z aluminium, czemu zawdzięcza trwałość i niezawodność, a także łatwe czyszczenie. 

Oprócz markizy, warto zainwestować również w plandekę, która posłuży na postojach, jako “podłoga”. Płachta odizoluje meble i Twoje stopy od zimnej i mokrej ziemi, zapewniając pełen komfort. 

Prysznic kieszonkowy   

Nie każdy wybiera się camperem tylko na pole campingowe. Żądni przygód odkrywcy i wolne ptaki stawiają czasem na podróż w nieznane, noclegi w szczerym polu lub środku lasu oraz jazdę po krętymi, bocznymi ścieżkami. Podczas takiego urlopu warunki są naprawdę pionierskie, dlatego warto wyposażyć się w przydatne akcesoria. Prysznic kieszonkowy to świetny gadżet, który umożliwia w miarę komfortową kąpiel nawet w najtrudniejszych warunkach. Będzie to dodatek szczególnie przydatny dla osób z długimi włosami, których mycie to wieloetapowy i wymagający specjalnych narzędzi rytuał. 

fot.: lucas Favre/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*